Umelý trávnik pre psy

Počuli ste už hlášku “pes alebo trávnik?” Máte s tým už skúsenosti? Pes je verným priateľom, milý spoločník, ale aj záhradník a vytrvalostný bežec. Hrabe, ciká, vybeháva trávnik – ktorý po daždi na niektorých miestach vyzerá ako oranisko. Tento trávnik však psy milujú! V kolekcii máme viacero trávnikov určených špeciálne pre psov a také, ktoré vďaka silným, hustým ale aj mäkkým vláknam naši miláčikovia neprehrabú, nevybehajú a ani nevycikajú. Náše trávniky sú už overené našimi štvornohými zákazníkmi. Máme radi psov a psy majú radi nás. Najširšiu kolekciu “umelý trávnik pre psy” nájdete tu.

Fotky našich zákazníkov 🙂
umelý trávnik pre psy
“Čo som ešte neskúšal, aby som zničil ten trávnik? Predchádzajúci som zničil raz-dva, ale s týmto neviem si rady. Žiadne vyšľapané chodníčky na miestach, kde sa naháňam, žiadne žlté fľaky kde cikám, nedokážem cez to prehrabať… Čo mám robiť?”
“V prvom rade sa ukľudni. Neide to! Nedokážeš to. Tento trávnik je fakt kvalitný. Je pre nás, pre väčšie a prefíkanejšie psy a k tomu chlapi to položili perfektne. Žiadne klince, kraje nalepili s nejakým lepidlom, čo som nedokázala odtrhnúť. Vieš čo, nebojuj, užívaj si to. Je hebký, príjemný a majú to radi aj deti.”
Umelý trávnik pre psy
“Zatvor si už ústa, fotia nás!”
“Nefotia nás, fotia umelý trávnik pre psy :)”
Umelý trávnik pre psy
My sme tu není! Užívame si trávnik a je nám dobre.
Umelý trávnik a pes
Kombinácia kvetov, mulčovacej kôry, zámkovej dlažby tehlovej farby a celoročne zeleného trávnika bez údržby vhodné pre väčšie psy. Spokojní majitelia a spokojný pes.
Umelý trávnik a pes
Vďaka chlapci a dievčatá. Po daždi zostanem čistý a na dlažbe nenechám žiadne stopy. Majitelia nemusia umývať po mne ani chodník ani terasu a odkedy ste tu spravili sú spokojní a vďační. Ja tiež, haf 🙂
Haloo, fotka 🙂
Je nás tu 5 a trávnik ako nový. Žiadne fľaky, cestičky a jamky. Po daždi žiadne blato, v horúčave žiadny prach. Ďakujeme majiteľom, že zainvestovali do tohto hebkého a celoročne zeleného čuda.

Máte otázky? Vaša predstava je určite jedinečná a potrebujete na to presné informácie. Zavolajte nám na číslo 0948864700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk.

Ďalej <<Umelý trávnik do inetriéru>>