Pokládka umelého trávnika

Umelý trávnik pokládka – vo všeobecnosti môžeme rozdeliť na dve skupiny. Pokládku na spevnenú plochu (terase, balkón, betónová plocha) alebo na nespevnenú plochu (dvor, záhrada, hlina, kameň). Základom všetkého je fakt, aby voda, ktorá prenikne cez trávnik buď odtiekla alebo sa stratila. Terasa by mala byť preto vyspádovaná a podklad v záhrade priepustný.

Umelý trávnik pokládka na nespevnenú plochu (napr. dvor, záhrada, predzáhradka). Tu platí zásada, koľko investujem, taký bude po rokoch výsledok. Väčšinou ľudia keď plánujú na dlhšiu dobu, vyžadujú dôkladnú robotu. My zas veríme tomu, že zákazník s počiatočnou investíciou by nemal kúpiť nepríjemnosť do budúcna, ktorá by mu navýšil konečnú sumu investície. Pokládka umelého trávnika na dostatočne vysoké základné lôžko je pre tých, ktorí chcú mať estetický trávnik aj po rokoch. Luxus.

Pozrite si video!

Kraje trávnika môžete ale nemusíte lepiť. Lepenie je estetickejšie a krajšie, v prípade ihriska a väčších psov aj odporúčame. Trávnik môžeme fixovať ale aj kotviacimi klincami. Odpoveď na otázku či “pokládka nám má zabezpečiť bezstarostnosť dlhodobo alebo len dočasne a nebudú mi po čase vadiť vlnky a prekúkajúca burina” musí zodpovedať každí sám.

Pokládka umelého trávnika
Lepenie krajov umelého trávnika

Umelý trávnik pokládka na spevnenú plochu (terasa, balkón, vedľa bazéna, vybetónovaná plocha) je jednoduchšia, lebo odpadá práca s vybudovaním základného lôžka. Stáva sa, že terasa je zle vyspádovaná a potrebuje prípravnú prácu, väčšinou ale pokládka má rýchlejší priebeh. Umelý trávnik je možný lepiť na betón, dlažbu, fatrafol… Pri renovácii nemusíte odstrániť starú dlažbu, stačí to len nalepiť, preto umelý trávnik teší čoraz väčšej obľube.

Keď ste sa už rozhodli pre umelý trávnik, treba vhodne vybrať! Pozrite si prírodný trávnik – tvar, dĺžka, hrúbka a farba skoro každého stebla je iná! Chcete nájsť trávnik, ktorá tomu čo najviac podobá? Hľadáte extra silný umelý trávnik na extra zaťažené miesta? Vhodný trávnik pre Vašich väčších psov? Extra mäkký ale predsa silný vedľa bazéna? Ste ekologicky zameraný a hľadáte umelý trávnik z recyklovaného materiálu? Trávnik so špeciálnym povlakom, ktorý zadrží dážď a rosu a postupne uvoľňuje počas slnečného dňa a tým ochladzuje trávnik? Vyberte si z týchto kolekcií!

Umelý trávnik pokládka k bazénu

umelý trávnik pokládka na starú dlažbu
umelý trávnik pokládka na zničenú dlažbu

Umelý trávnik pokládka na terase

umelý trávnik na spevnenú plochu
umelý trávnik pokládka za účelom rekonštrukcie
trávnik na spevnenú plochu
umelý trávnik na terasu

Máte otázky? Vaša predstava je určite jedinečná a potrebujete na to presné informácie. Zavolajte nám na číslo 0948864700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk.

Ďalej <<Umelý trávnik cena>>