Umelý trávnik na terasu

Dá sa vytvoriť atmosféra záhrady pred dverami Vašej terasy? Ako vplýva zelená terasa na psychiku človeka? Dokáže zelený trávnik zväčšiť Vaše bývanie a premeniť byt na priestranný priestor? V čom by zmenil Váš život, keby ste mali celoročne zelenú terasu? Pestovanie živého trávnika na terasách a balkónoch je veľmi obtiažne, až nemožné. Väčšinou terasy pokrývajú obkladačky, dlažba, betón alebo drevené či drevoplastové dosky. Umelý trávnik na terasu? Môže Vám dodať pocit upokojenia a blízkosť prírody? Taký kvalitný mäkký, hebký ale dostatočne silný umelý trávnik by mohol premeniť Vašu terasu na detské ihrisko, telocvičňu jogy, miesto na piknik alebo byť len dekoráciu k rastlinkám a kvetom.

Ponúkame Vám 18 trávnikov 7 jedinečných kolekcii, trávniky vytvorené z rôznych vlákien; hustoty, výšky a štruktúry – vďaka čomu trávnik svojich predstáv môže nájsť u nás každí. Sme viac, ako len umelý trávnik. Keď ste zvedavý na štruktúru a dizajn našich trávnikov, prejdite na kolekciu.

Fotky na inšpiráciu

trávnik na terase
Ranná kávička na hebkom trávniku nad jazerom? Umelý trávnik kombinovaný s drevom. Priestor na detské ihrisko, cvičenie ale aj leňošenie.
Chýbajúca zeleň čiastočne doplnená umelým trávnikom, ktorý mäkkými ale dostatočne silnými vláknami môže hladkať bosé nohy nielen detí ale aj dospelých.
atmosféra záhrady na terase
Je to vôbec terasa alebo už lesík? Kde je vôla tam je cesta. Tento zelený trávnik tu ako štatista vhodne dopĺňa tieto pekné stromy a kríky. Bolo by to estetickejšie keby tam bola šedá dlažba?
terasa
Zelený trávnik ako základ na vybudovanie atmosféry záhrady vysoko nad ulicou. Nemá každý šťastie na malú záhradku pred bytom, niekto musí improvizovať. Hebký umelý trávnik, rastlinky a záhradný nábytok. Spokojnosť.
Umelý trávnik ako doplnok na krásnej terase. Vodička, kamienky, vkusné záhony a Holandský trávnik. Pocit prírody rovno za dverami terasy.

umelý trávnik na terase

Máte otázky? Vaša predstava je určite jedinečná a potrebujete na to presné informácie. Zavolajte nám na číslo 0948864700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk.

Ďalej <<Umelý trávnik do záhrady>>