Umelý trávnik na balkón

Sivá dlažba alebo zelený trávnik? Raňajšia káva na hebkom trávniku? Detský kútik? Rozmýšľate, že by ste radi premenili Váš malý balkón na trávnatú plochu? Chcete dlhodobo prežívať pocit osvieženia a blízkosť prírody? Umelý trávnik na balkón môže byť základným kameňom k vybudovaniu tohto pocitu. Vhodne doplnený rastlinkami a kvetmi v črepníkoch premení Váš malý balkón na malý raj. Malý hebký a mäkký raj, kde deti môžu mať detské ihrisko, dospelí priestor na kávičku, oddych a leňošenie.

Umelý trávnik je vhodný doplnok na rekonštrukciu balkóna. V našej kolekcii nájdete umelý trávnik podľa Vašich predstáv – trávniky rozličných vlákien, štruktúr, výšky a hustoty. Stačí si už len vybrať.

Prejdite si tieto fotky

Sú tu preto, aby Vám dodali inšpiráciu a pomohli pri rozhodovaní.

zelený balkón aj vďaka umelý trávnik
Bývate v bytovom dome a máte len malý balkón? Túžite po prírode ale všade máte len betón a dlažbu? Fantázia ale nepozná hranice. Umelý trávnik na balkón ako doplnok chutne doplnený s vynovenými paletami, kvetináčmi, záclonami a regálmi z dreva. Trávnik nemusíte polievať a keďže krchla bola dlho nepoužitá, tak premenila na črepník.
Umelý trávnik na balkón
Zelená je farbou prírody, rastlinného života a uzdravovania. Zelená upokojuje. Pomáha upokojiť myseľ. Je symbolom pokoja a nádeje. Hodí táto optimistická farba na balkón?
pes na balkóne na umelom trávniku
Balkón sa premenil na trávnatú plochu, ktorý ocenia nielen deti ale aj tento štvornohý miláčik. Stačí už len pár kvetináčov a môžete tam mať aj malú záhradku.
Ktorý balkón Vám páči viac? Ten prvý zelený alebo ten sivý vzadu? Je umelý trávnik vhodný na rekonštrukciu balkónov? Stačí si už, len vybrať vhodný typ. Páčia sa Vám jednoduché trávniky alebo si potrpíte na dizajn – keď už trávnik, tak len veľmi realistický?
Umelý trávnik na balkóne
Predĺženie nábrežia rovno na Vašom balkóne? Raňajšia káva naboso pri rieke?

Máte otázky? Vaša predstava musí byť jedinečná a my Vám poskytneme všetky informácie potrebné na to, aby ste to mohli splniť. Zavolajte nám na číslo 0948864700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk.

Ďalej <<Pokládka umelého trávnika>>