Umelý trávnik k bazénu

Dať vedľa bazéna živý trávnik alebo kameň? Mám starý betón a chcem niečo veselšie. Niečo mäkké, čo vydrží aj väčšiu záťaž a vyzerá dlhodobo dobre aj po daždi, možno aj mimo sezóny. Umelý trávnik k bazénu má všetky predpoklady byť takým praktickým doplnkom. Hebký, mäkký koberec, ktorý Vám hladká nohu, ale dostatočne silný na to, aby vydržal záťaž. Pamäťové vlákna našich trávnikov zabezpečia, že “steblá” trávnika sa pekne vyrovnajú aj po dlhšom šantení.

Otecko nemusí dávať pozor s kosačkou, aby sa náhodou nedostala špina do vody. Maminka svoje lehátko môže kľudne nechať na trávniku, neuškodí mu – farba zostane vábivá.

Umelý trávnik k bazénu a na ostatné miesta skutočný trávnik je kompromis, ktorí pripustí už čoraz viac ľudí. V našej kolekcii nájde trávnik podľa svojich predstáv každí. Jarné a letné odtiene, hustejšie, mäkkšie, silnejšie a 3D efektom prirodzenejšie trávniky rozličných vlákien a štruktúr.

Vedľa bazéna Vám praží celý deň ostré slnko a bojíte sa, že umelý trávnik bude horúci? Mysleli sme aj na Vás. Pre Vás sú trávniky využívajúce jedinečnú technológiu Artic® .

Umelý trávnik k bazénu
Rekonštrukcia okolia bazéna. Nahradenie nevľúdnej sivej dlažby celoročne zeleným a hustým trávnikom.
Skákali ste niekedy do vody po rozbehu? Pre deti je to veľká sranda, čo na to ale dospelý? Majú chuť a energiu čistiť vodu dookola?
Trávnik bez údržby ako praktický doplnok k bazénu, kríkom a stromom.
Umelý trávnik k bazénu
Aj do malilinkej záhradky sa zmestí vábivo modrý bazén aj čerstvo zelený trávnik bez údržby, ktorý netreba kosiť a tým pádom nemusíte pri každom kosení byť na pozore, či zašpiníte vodu.
Umelý trávnik k bazénu

Máte otázky? Vaša predstava je určite jedinečná a potrebujete na to presné informácie. Zavolajte nám na číslo 0948864700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk.

Ďalej <<Umelý trávnik na balkón>>