Umelý trávnik do záhrady

Záhradná party krásny novembrový deň bez toho, aby ste sa obávali o stav trávnika? Dá sa. Záhrada, kde neplatí “Pes alebo trávnik”? Aj to je možné -dokonca bez blata, bez prachu a bez burín. Radosť detí na stále pripravenom jemnom a hebkom trávniku. Záhrada je väčšinou jediným miestom, kde si môžete tvoriť vlastný kus prírody. Nájdu sa tam ale také miesta, kde sa trávniku nedarí. Čo s tým? Nechať tam živoriť prírodný trávnik a byť s tým nespokojný dlhodobo alebo tam vytvoriť šedú zónu s kameňom, dlažbou či betónom? Umelý trávnik do záhrady môže byť praktickým zeleným doplnkom, vhodným riešením práve na také citlivé miesta.

Máte psa, záhradníka, ktorý hrabe, ciká a naháňa sa ako zmyslom zbavený? Menšiu predzáhradku, kde je stále dokola sa opakujúcou výzvou sa dostať kosačkou? Časť záhrady, kde sa hrajú deti a pod hračkami, hojdačkami ničia trávnik? Máte problém naplánovať niečo na ťažko využiteľnú severnú, tienistú strana medzi domom a plotom?

Umelý trávnik môže byť ideálnou voľbou na tienisté, vlhké alebo kyslé miesta ale aj ako podklad na detské či športové ihrisko. Vhodnou alternatívou je aj na iné silne zaťažované plochy, kde sa dáva zvyčajne kameň, makadam alebo betón.

Sme všetci iní…

…každá záhrada je iná, každí dvor je iní a hlavne máme všetci inú predstavu. Prejdite si tieto fotky, sú tu preto, aby dodali inšpiráciu a pomohli pri rozhodovaní.

umelý trávnik ihrisko
Súkromné športové mini ihrisko pre detí a dospelých vkusne osadený medzi stromami a kríky.
umelý trávnik do záhrady
umelý trávnik do záhrady
Umelý trávnik kombinovaný kamienkami a mini okrasnou záhradkou na tienistej severnej strane medzi domami.
umelý trávnik predzáhradka
Celoročne zelený trávnik v predzáhradke ako doplnok ku krikom.
Trávnik vkusne kombinovaný s veľkoplošnou dlažbou. Tento zelený trávnik medzi dlažbami nezožltne a zostane pekne zelený. Nebude ho treba ani obstrihávať nožnicami po každom kosení 🙂
umelý trávnik detské ihrisko
Umelý trávnik na detské ihrisko. Trávnik na konci šmykľavky zostane stále rovný a zelený, nevznikne tam prašná jama a ani kaluž po daždi. Je vkusne kombinovaný prírodným trávnikom. Praktický doplnok?
umelý trávnik do záhrady
Chcete si vybrať vhodný umelý trávnik?

Pozrite si našu kolekciu a keď si to už viete predstaviť vyberte si umelý trávnik do záhrady.

Máte otázky?

Vaša predstava je určite jedinečná a potrebujete na to presné informácie. Zavolajte nám na číslo 0948864700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk.

Ďalej <<Umelý trávnik pre psy>>