Umelý trávnik – cena

Umelý trávnik viete zabezpečiť za pár€/m2 ako aj za 50€/m2. Viete to “hodiť” na hlinu ako aj pokladať na dôkladne pripravené lôžko. Umelý trávnik je pre niekoho len nutné zlo na jednu sezónu, pre iného ale dlhodobá investícia s návratnosťou. Sú takí, ktorí vyžadujú veľa muziky za málo peňazí a takí, ktorí si za poriadnu muziku aj zaplatia. Niekto je zvedavý najprv na cenu až potom na trávniky, kým niekto už našiel svoj trávnik a pátra po cene. Trávnik nájdu všetci – otázka je len miera spokojnosti po rokoch. Môžu prví po čase nadávať na umelý trávnik a druhí na neho nedopustiť? Ako vyzerá teda umelý trávnik cena?

Umelý trávnik cena – z čoho sa skladá?

Cena celkovej investície do umelého trávnika sa skladá z viacerých položiek. Základom je materiál, ktorý treba dopraviť, ale aj fixovať a možno aj spojiť do celku. Potrebujete preto lepidlo, pás na lepenie a keď je to pokladané na nespevnenú plochu, tak aj niečo navyše. Výsledná cena teda závisí od viacerých parametrov. Keď berieme pod lupu len materiál, tak na výber máte taký lacný 2 milimetrový zelený koberec ako aj luxusný 65 milimetrový umelý trávnik vytvorený z viacerých rozličných vlákien. S umelým trávnikom je to obdobné ako s dlažbou. Viete ich zaobstarať vo veľkoplošných obchodoch ako OBI ako aj zo špecializovaného obchodu. Viete ich položiť sám, alebo s pokládkou môžete poveriť aj majstrov.

Pri záhradách alebo vonkajších nespevnených plochách pred pokládkou treba pripraviť lôžko. Sú takí, ktorí chcú položiť trávnik len dočasne ale väčšina plánuje na dlhšiu dobu. Niektorým je jedno ako bude vyzerať trávnik po prvých výdatných dažďoch, kým niekto chce investovať len raz a vyžaduje perfektnú prácu. S cenou hýbe hrúbka lôžka a spôsobe uchytenia. Lepiť sa dá na vybudovaný betónový pás alebo fixovať trávnik kotviacimi klincami. Chcete dlhodobo pekný, rovný a estetický trávnik alebo Vám nevadia po čase vlnky na krajoch a možno pár burín, ktorí nájdu miesto cez záhyby. Máte psa a vyskúšate koľko vydržia kotviace klince alebo si radšej priplatíte za lepenie?

Cena Holandského trávnika

Nepredávame najlacnejší umelý trávnik na trhu. Naše umelé trávniky sú vyrábané v Holandsku výlučne z Európskych materiálov. Ceny štandardných trávnikov sa začínajú od 23€, prémiové od 30€ a luxusné končia pri skoro 50€ za m2 (ceny s DPH). V kolekcii na rok 2020 nájdete trávniky rozličných rodín, štruktúr a vlákien. Trávniky obsahujúce extra silné C a C2 vlákna, realistickejšie V či W, pre fajnšmekerov trávniky výnimočnej kolekcie NatuReal®, pre ekologicky zameraných kolekcie EcoSol-C® a najchladnejšie umelé trávniky na trhu, trávniky technologicky jedinečnej kolekcie Arctic®

V prípade záujmu vieme dodať len materiál a poradiť alebo aj realizovať projekt na kľúč. Čo ale vieme isto, odpovedať Vám na otázky a po spresnení všetkých parametrov vypracovať rozpočet. Zavolajte na číslo 0948 864 700 alebo napíšte mail na info@holandskytravnik.sk Vaša predstava je určite jedinečná a potrebujete na to presné informácie!

umelý trávnik cena

Ďalej <<Kontakt>>